Nemokamas ESET licencijos raktas

Visos licencijos ESET „Windows“ namų produktams nėra nemokamos.

ESET licencijos raktas yra unikali simbolių, raidžių, skaičių arba specialiųjų ženklų seka, kurią suteikia ESET, kad galėtumėte teisėtai naudotis ESET Smart Security Premium pagal galutinio naudotojo licencijos sutartį. Kiekvienam galutiniam naudotojui suteikiama teisė naudotis licencijos raktu tik tiek, kiek jis teisėtai gali naudotis ESET Smart Security Premium, atsižvelgiant į ESET suteiktų licencijų skaičių. Licencijos raktas laikomas konfidencialių ir jo negalima bendrinti.

Internete yra šaltinių, kurie jums gali suteikti „nemokamą“ ESET licencijos raktą, bet atminkite:

Spustelėjus skelbimą „Nemokama ESET licencija“, galima sukelti pavojų kompiuteriui arba įrenginiui ir užkrėsti jį kenkėjiška programine įranga. Kenkėjiška programinė įranga gali slypėti neoficialiuose YouTube vaizdo įrašuose, svetainėse, kuriose siūloma užsidirbti pinigų lankantis svetainėse ir t. t. Paprastai tai būna spąstai.

ESET išjungia piratines licencijas.

Piratinių licencijų raktų naudojimas nesuderinamas su galutinio naudotojo licencijos sutartimi, su kuria turite sutikti, norėdami įdiegti ESET Smart Security Premium.

ESET licencijas įsigykite tik iš oficialių kanalų, pvz., www.eset.com, ESET platintojų arba pardavėjų (nepirkite licencijų iš neoficialių trečiųjų šalių svetainių, pvz., eBay arba bendrų licencijų iš trečiųjų šalių).

Atsisiųsti ESET „Windows“ namų produktus galima nemokamai, bet norint aktyvinti diegimo metu, būtinas ESET licencijos raktas (galite ją atsisiųsti ir įdiegti, bet neaktyvinta ji neveiks.)

Nebendrinkite savo licencijos internete arba socialiniame tinkle (ji gali paplisti).

Norėdami atpažinti ir pranešti apie ESET licenciją, apsilankykite mūsų žinių bazės straipsnyje, kuriame pateikiamos instrukcijos.


Jei dvejojate, ar įsigyti ESET saugos produktą, galite pasinaudoti bandomąja versija, kuri padės apsispręsti:

1.Aktyvinkite ESET Smart Security Premium naudodami nemokamą bandomąją licenciją

2.Dalyvaukite ESET Beta programoje

3.Jei naudojate „Android“ mobilųjį įrenginį, įdiekite „ESET Mobile Security“ – ji nemokama.

Norėdami gauti nuolaidą / pratęsti licenciją:

Rekomenduokite ESET Smart Security Premium draugui

Atnaujinkite savo ESET (jei jau turėjote aktyvią licenciją) arba aktyvinkite ilgesniam laikotarpiui