Šifruotas virtualusis diskas

Naudodami Secure Data galite kurti šifruotus virtualiuosius diskus. Diskų, kuriuos galite sukurti, skaičius neribojamas, juos galite kurti, kol užtenka vietos standžiajame diske. Norėdami sukurti užšifruotą virtualųjį diską, vykdykite toliau pateikiamus veiksmus:

1.Lange Duomenų šifravimas šiame kompiuteryje arba keičiamajame įrenginyje spustelėkite Virtualusis diskas.

2.Spustelėję Naršyti pasirinkite vietą, kur bus išsaugotas virtualusis diskas.

essp_create_an_encrypted_virtual_drive

3.Įveskite virtualiojo disko pavadinimą ir spustelėkite Įrašyti.

4.Naudodami išplečiamąjį meniu Maksimali talpa nustatykite savo virtualiojo disko dydį ir spustelėkite Tęsti.

5.Nustatykite savo virtualiojo disko slaptažodį. Jeigu nenorite, kad virtualusis diskas būtų automatiškai iššifruojamas, kai prisijungiate prie savo „Windows“ paskyros, panaikinkite pasirinkimą Iššifruoti automatiškai šioje „Windows“ paskyroje. Spustelėkite Tęsti.

essp_Secured_Data_setPassword

6.Jūsų šifruotas virtualusis diskas sukurtas ir paruoštas naudoti. Atidarius Šis kompiuteris (Kompiuteris operacinėje sistemoje „Windows 7“ ir ankstesnėse versijose) jis bus rodomas kaip vietinis diskas.

 

Norėdami pasiekti šifruotą diską paleidę iš naujo kompiuterį, raskite šifruoto disko failą (.eed failo tipas), kurį sukūrėte, ir dukart spustelėkite jį. Jeigu bus paprašyta, įveskite slaptažodį, kurį sukonfigūravote kurdami šifruotą diską. Diskas bus sukurtas ir rodomas kaip vietinis diskas parinktyje Šis kompiuteris (Kompiuteris operacinėje sistemoje „Windows 7“ ir ankstesnėse versijose).

icon_details_hoverPASTABA

Kai šifruotas diskas sukuriamas kaip vietinis diskas, šis vietinis diskas ir iššifruotas jo turinys bus pasiekiamas kitiems vartotojams šiame „Windows“ kompiuteryje, kol neišsiregistruosite arba nepaleisite iš naujo kompiuterio.