Jak obnovit přístup do rozšířeného nastavení?

Pokud jste si aktivovali ochranu heslem pro zabránění neoprávněným změnám v konfiguraci produktu a nyní jste heslo zapomněli, při pokusu o přístup do rozšířeného nastavení klikněte na možnost Obnovit heslo. Následně zadejte e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při nákupu/registraci licence. Na tuto adresu vám zašleme ověřovací kód společně s návodem na reset hesla. Daný kód zadejte do zobrazeného dialogového pole a nastavte si nové heslo. Ověřovací kód je platný 7 dní.

Zapomenuté heslo si můžete obnovit také prostřednictvím vašeho my.eset.com účtu. Tuto možnost můžete využít pouze v případě, kdy máte licence přidanou do ESET Správce licencí.

V případě, že si nepamatujete e-mailovou adresu, klikněte na možnost Neznám moji e-mailovou adresu. Následně budete přesměrování na webový formulář pro kontaktování technické podpory.

Vygenerovat kód pro technickou podporu – pomocí této možnosti vygenerujete kód, který poskytněte specialistům technické podpory. Následně vyberte možnost Mám ověřovací kód a do zobrazeného dialogového pole zadejte kód, který jste obdrželi od specialistů technické podpory, a nastavte si nové heslo. Ověřovací kód je platný 7 dní.

Pro více informací přejděte do ESET Databáze znalostí.