ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium predstavuje nový prístup k integrovanej počítačovej bezpečnosti.  Výsledkom je inteligentný systém, ktorý je neustále v pohotovosti pred útokmi, či škodlivým softvérom, ktoré ohrozujú váš počítač.

ESET Smart Security Premium je komplexné bezpečnostné riešenie a je výsledkom dlhodobého úsilia spojiť maximálnu bezpečnosť s minimálnou záťažou systému. Naše pokročilé technológie, založené na umelej inteligencii, sú schopné proaktívne eliminovať preniknutie vírusov, spyware, trójskych koní, červov, adware, rootkitov a ďalších internetových útokov šírených bez toho, aby brzdili výkon systému alebo spôsobili nefunkčnosť operačného systému počítača.

Vlastnosti a výhody

Prepracované používateľské rozhranie

Používateľské rozhranie vo verzii 10 bolo značne vylepšené a zjednodušené, na základe výsledkov testovania používateľnosti. Všetky popisy a oznámenia boli dôkladne skontrolované a rozhranie teraz navyše poskytuje podporu pre jazyky písané sprava doľava, ako sú hebrejčina a arabčina. Online pomocník je teraz integrovaný do ESET Smart Security Premium a poskytuje priebežné aktualizácie obsahu podpory pre používateľov.

Antivírus a antispyware

Proaktívne deteguje a lieči známe i neznáme vírusy, červy, trójske kone a rootkity. Pokročilá heuristika odhaľuje dokonca aj doteraz neznáme hrozby a neutralizuje ich skôr, než môžu spôsobiť škodu vo vašom počítači. Ochrana prístupu na web a Anti-Phishing spočíva hlavne v monitorovaní komunikácie prehliadačov internetových stránok so servermi (vrátane SSL). Ochrana poštových klientov zabezpečuje kontrolu poštovej komunikácie prijímanej prostredníctvom POP3 a IMAP protokolu.

Pravidelné aktualizácie

Pravidelná aktualizácia vírusovej databázy a programových modulov je jedna z najlepších metód, ako zabezpečiť maximálnu úroveň ochrany vášho počítača.

ESET LiveGrid®
(Cloud reputácia)

Používateľ môže overiť reputáciu súborov a spustených procesov priamo v ESET Smart Security Premium.

Správa zariadení

Všetky USB médiá, CD a DVD sú automaticky skontrolované pri vložení. Je možné blokovať vkladanie USB a iných médií na základe typu média, výrobcu, veľkosti média alebo iných vlastností.

HIPS

HIPS umožňuje vyladenie systému do posledného detailu: nastavenie pravidiel pre registre, systémové procesy a aplikácie vo vašom počítači.

Herný režim

Odďaľuje zobrazenie oznamovacích okien, vykonanie aktualizácií alebo iných systémovo náročných aktivít, aby mohli hry alebo iné aplikácie, ktoré sú spustené na celej obrazovke, naplno využiť výkon systému.

Pre fungovanie tejto služby je potrebné mať zakúpenú platnú licenciu produktu ESET Smart Security Premium. Odporúčame obnoviť platnosť licencie niekoľko týždňov pred dátumom jej vypršania.