Úvod

Tato zjednodušená verze instalační příručky ESET Security Management Center je určena pro středně velké zákazníky (250 stanic), kteří se rozhodli ESMC používat na Windows.
V následujících kapitolách vás seznámíme s architekturou produktu, ukážeme si jak produkt nainstalovat na Windows server pomocí all-in-one instalačního balíčku a seznámíme vás s možnostmi nasazení agenta a bezpečnostního produktu ESET.

ESET Security Management Center 7

ESET Security Management Center (dříve známý jako ERA) je aplikace, která umožňuje spravovat bezpečnostní produkty ESET na stanicích, serverech i mobilních zařízeních z jednoho centrálního místa v síti. Prostřednictvím ESET Security Management Center můžete vzdáleně instalovat bezpečnostní řešení ESET na zařízení, spravovat jejich konfiguraci a rychle reagovat na nové problémy a hrozby v síti.

Mějte na paměti, že ESET Security Management Center neposkytuje samotnou ochranu před škodlivým kódem. Ochranu zajišťují bezpečnostní produkty, které musíte na koncová zařízení nainstalovat – v závislosti na zakoupené licenci například ESET Endpoint Security.