Migrace ze starého serveru na nový

ESET Security Management Center je možné přenést ze starého serveru na nový několika způsoby. Záleží na vašem síťovém prostředí a požadavcích. Níže uvádíme jednotlivé scénáře, které lze použít rovněž při přeinstalaci ESMC Serveru:

Čistá instalace – stejná IP adresa – nová instalace ESMC Serveru na stroji se stejnou IP adresou bez zachování databáze z původní instalace.

Čistá instalace – odlišná IP adresa – nová instalace ESMC Serveru na stroji se jinou IP adresou bez zachování databáze z původní instalace.

Migrace databáze – stejná IP adresa – migrace stejné verze ESMC na nový server se stejnou IP adresou při zachování databáze (stejný databázový server – z MySQL na MySQL, z MSSQL na MSSQL).

Migrace databáze – odlišná IP adresa – migrace stejné verze ESMC na nový server s jinou IP adresou při zachování databáze (stejný databázový server – z MySQL na MySQL, z MSSQL na MSSQL).

details_hoverPoznámka

Importovaná certifikační autorita slouží pouze pro ověření používaných certifikátů. ESET Management Agenti, které nainstalujete a připojíte do nového ESMC Serveru budou používat již certifikáty podepsané novou certifikační autoritou.

migration_of_clients_same_server

Klikněte sem pro zobrazení většího obrázku