O této nápovědě

Tato příručka vám přiblíží proces instalace i aktualizace ESET Security Management Center .

Z důvodu zachování konzistence a zabránění nejasnostem vychází použitá terminologie v této příručce z názvosloví ESET Security Management Center. Používáme rovněž jednotnou sadu symbolů na zvýraznění částí kapitol, které jsou zvlášť důležité, případně by neměli uniknout vaší pozornosti.

details_hoverPoznámka

Poznámka poskytuje cenné informace k dané funkci nebo odkaz na související kapitoly.

 

validation-status-icon-warning DŮLEŽITÉ

Tato akce vyžaduje vaši pozornost a neměli byste ji ignorovat. Obvykle obsahuje nekritické, ale však důležité informace.

 

validation-status-icon-error VAROVÁNÍ

Toto označení obsahuje mimořádně důležité informace, kterým byste měli věnovat pozornost. Upozornění jsou umístěna tak, aby vás včas varovala a zároveň vám pomohla vyvarovat se chybám, které by mohli mít negativní následky. Prosím, důkladně si přečtěte text ohraničený tímto označením, protože se týká velmi citlivých systémových nastavení nebo upozorňuje na možná rizika.

 

light-bulbPříklad

Příklad popisující uživatelský scénář, který doplní danou kapitolu. Příklady používáme pro vysvětlení komplikovaných témat.

 

Konvence

Význam

Tučné písmo

Názvy položek uživatelského rozhraní jako dialogová okna a tlačítka.

Kurzíva

Zástupné znaky pro informace, které máte zadat. Například název souboru nebo cesta k souboru znamená, že máte zadat skutečnou cestu nebo název souboru.

Courier New

Příklady kódů nebo příkazů

Hypertextový odkaz

Poskytuje rychlý přístup do odkazovaných kapitol nebo externích zdrojů. Hypertextové odkazy jsou zvýrazněny modře, mohou být podtržené.

%ProgramFiles%

Systémová složka operačního systému Windows, do které se standardně instalují programy a další součásti systému.

Online příručka je primárním zdrojem nápovědy. V případě funkčního připojení k internetu se automaticky zobrazí nejnovější verze online příručky. V navigační části online verze příručky k ESET Security Management Center naleznete navigaci do jejích jednotlivých částí: Instalace/Aktualizace, Administrace, Nasazení VA a SMB příručka.

Tato příručka je rozdělena do jednotlivých kapitol a podkapitol. Pro nalezení požadovaných informací můžete využít vyhledávací pole v horní části.

validation-status-icon-warning DŮLEŽITÉ

Po otevření uživatelské příručky z navigační lišty umístěné v horní části budou výsledky vyhledávání omezeny na obsah dané příručky. Například, otevřete-li administrační část příručky, ve výsledcích vyhledávání nebudou témata z instalační/aktualizační příručky ani nápovědy pro nasazení VA.

V Databázi znalostí naleznete odpovědi na nejčastější dotazy stejně jako doporučené řešení mnoha situací. Databáze je pravidelně aktualizovaná technickými specialisty, což z ní činí nejefektivnější nástroj pro řešení různých typů problémů.

ESET fórum představuje jednoduchý způsob, jak ESET uživatelé mohou požádat o radu a pomoci ostatním. Můžete sem umístit váš problém nebo dotaz týkající se produktu ESET.

Váš názor/zpětnou vazbu na konkrétní kapitolu příručky odešlete následujícím způsobem: V dolní části stránky klikněte na odkaz Byla pro vás tato informace užitečná?