Vyžádat SysInspector protokol (pouze pro Windows)

Pomocí této možnosti získáte SysInspector protokol z bezpečnostního produktu na cílové stanici, který tuto funkci podporuje.

Obecné

Zadejte název úlohy, volitelně popis. Kategorie úlohy a její typ je již předvybrána na základě předchozího výběru. Typ úlohy definuje možnosti konfigurace a chování klientské úlohy.

Nastavení

Uložit protokol na klienta – vyberte tuto možnost, pokud chcete SysInspector protokol odeslat nejen na ESMC Server, ale nechat jej uložený také na klientovi. Pokud bude máte na klientovi nainstalován například ESET Endpoint Antivirus, protokol se standardně uloží do složky C:\ProgramData\ESET\ESET Endpoint Antivirus\SysInspector.

Přehled

Zkontrolujte, zda parametry klientské úlohy vyhovují vašim potřebám a klikněte na tlačítko Dokončit. Po jejím vytvoření doporučujeme úloze přiřadit podmínku spuštění, prostřednictvím které definujte cíl, nad kterým chcete úlohu spustit. V opačném případě budete mít vytvořenou pouze šablonu úlohy. Pokud kliknete na tlačítko Zavřít, podmínku spuštění můžete vytvořit kdykoli později, například vybráním možnosti Spustit na... v kontextovém menu úlohy.

client_task_finish