Správa karantény

Pomocí této úlohy můžete spravovat objekty uložené v karanténě ESMC Server, ve které jsou uloženy infikované nebo podezřelé objekty, které nalezly bezpečnostní produkty ESET na klientských stanicích.

Obecné

Zadejte název úlohy, volitelně popis. Kategorie úlohy a její typ je již předvybrána na základě předchozího výběru. Typ úlohy definuje možnosti konfigurace a chování klientské úlohy.

Nastavení

Nastavení správy karantény

Akce – vyberte akci, kterou chcete provést s objekty umístěnými v karanténě. K dispozici jsou následující možnosti:
- Obnovit objekt (obnoví objekt do svého původního umístění, ale nadále bude kontrolován a může být kdykoli znovu přesunut do karantény),
- Obnovit objekt a příště vyloučit (obnoví objekt do svého původního umístění a vytvoří se na něj výjimka),
- Vymazat objekt (trvale odstraní objekt).

Typ filtru – umožní filtrovat objekty v karanténě na základě níže uvedených kritérií. Filtrovat můžete podle hashe objektu nebo podmínek.

Nastavení filtru

Nastavení filtru kontrolních součtů zadejte kontrolní součty objektů umístěných v karanténě. Přidat je možné pouze existující objekty z karantény.

Výskyt od/do – vyberte časové období, ve kterém se objekt nacházel v karanténě.

Minimální/maximální velikost (v bajtech) – definujte minimální a maximální velikost objektu v karanténě.

Název hrozby – vyberte typ hrozby.

Název objektu – vyberte objekt z karantény.

Přehled

Zkontrolujte, zda parametry klientské úlohy vyhovují vašim potřebám a klikněte na tlačítko Dokončit. Po jejím vytvoření doporučujeme úloze přiřadit podmínku spuštění, prostřednictvím které definujte cíl, nad kterým chcete úlohu spustit. V opačném případě budete mít vytvořenou pouze šablonu úlohy. Pokud kliknete na tlačítko Zavřít, podmínku spuštění můžete vytvořit kdykoli později, například vybráním možnosti Spustit na... v kontextovém menu úlohy.

client_task_finish