Політика конфіденційності

Компанія ESET, spol. s r. o. (юридична адреса: Einsteinova 24, 851 01 Bratislava, Slovak Republic), внесена до комерційного реєстру окружного суду м. Братислави I, Розділ Sro, запис № 3586/B, реєстраційний номер: 31333532) як Контролер Даних (далі "ESET" або "Ми") прагне прозорості в справах, що стосуються обробки персональних даних і збереження конфіденційності наших клієнтів. З цією метою Ми публікуємо цю Політику конфіденційності, виключне призначення якої — проінформувати наших клієнтів ("Кінцевий користувач" або "Ви") про такі теми:

Обробка персональних даних

Конфіденційність даних

Права суб’єкта захисту даних

Обробка персональних даних

Служби, які надаються ESET, реалізовані в нашому продукті й надаються згідно з Ліцензійною угодою з кінцевим користувачем (далі "Ліцензійна угода"). Однак деякі аспекти потребують особливої уваги. Ми хочемо надати Вам більше відомостей про збір даних, що пов’язаний із наданням наших послуг. Ми надаємо різні служби, наведені в Ліцензійній угоді й документації для відповідного продукту. Ідеться, зокрема, про службу оновлення/модернізації, ESET LiveGrid®, захист від несанкціонованого використання даних, служби підтримки тощо. Щоб забезпечувати роботу всіх цих служб, нам необхідно збирати дані, які наведено нижче:

Оновлення й інші статистичні дані, включно з інформацією про Ваш комп’ютер і процес інсталювання, зокрема про платформу, на якій інстальовано наш продукт, операції та функціональність наших продуктів (операційної системи тощо), апаратне забезпечення, код інсталяції, ідентифікатори ліцензії, анонімну IP-адресу, параметри конфігурації продукту.

З метою автентифікації підготовки та для підготовки безпосередньо, а також для цілісної роботи функцій продукту, які Ви можете вибрати, нам можуть знадобитися такі відомості, як ім’я користувача, номер телефону, ім’я й ідентифікатор маркера та інша інформація про нього, URL-адреса активації, інформація про ліцензію, ідентифікатор телефона, ідентифікатор сповіщення, дані про платформу.

Можливо, потрібно буде надати аварійний дамп пам’яті компонентів продуктів, щоб отримати від ESET належну підтримку та технічне обслуговування.

Інформація про ліцензію, зокрема ідентифікатор ліцензії й персональні дані (ім’я, прізвище, адреса, адреса електронної пошти), потрібна для виставлення рахунків, перевірки автентичності ліцензії й надання наших служб.

Контактна інформація і дані, які містяться в запитах до служби підтримки, можуть знадобитися для надання послуг підтримки. В залежності від обраного каналу зв’язку ми можемо збирати такі дані: адреса електронної пошти, номер телефону, дані ліцензії, дані продукту і опис Вашого звернення до служби підтримки. До Вас може надійти запит щодо надання іншої інформації для прискорення обслуговування службою підтримки.

Ми не маємо наміру збирати Ваші дані, які не входять до зазначеного переліку, однак іноді цьому неможливо запобігти. Випадково зібрані дані можуть надходити зі шкідливого вмісту. Ми не маємо наміру використовувати такі дані в наших системах або оброблювати їх у відповідності до умов, визначених цією Політикою конфіденційності.

Конфіденційність даних

ESET — це компанія, яка працює в усьому світі через афілійовані компанії або партнерів, які входять до нашої мережі розповсюдження, обслуговування та підтримки. Інформація, яка оброблюється ESET, може передаватися афілійованим компаніям або партнерам або отримуватися від них. Це необхідно для виконання вимог Ліцензійної угоди, таких як надання послуг або підтримки або виставлення рахунків. В залежності від розташування і використовуваних Вами служб ми можемо бути змушені передавати Ваші дані державним установам без належного рішення Європейської Комісії. Навіть у такому випадку кожна передача інформації є предметом регулювання з боку законодавства про захист даних і відбувається тільки в тих випадках, коли це необхідно. Стандартні договірні умови й обов’язкові правила організації або інші належні заходи щодо захисту інформації мають застосовуватися без будь-яких обмежень.

Ми робимо все, що від нас залежить, щоб не зберігати довше, ніж це потрібно, дані, зібрані нами в зв’язку з наданням послуг відповідно до Ліцензійної угоди. Дані можуть зберігатися й після закінчення строку дії Вашої ліцензії, що дозволить Вам швидко й зручно поновити дію ліцензії. Статистична інформація в стиснутій і анонімній формі, а також інші дані від ESET LiveGrid® можуть оброблятися для статистичних цілей.

ESET впроваджує відповідні технічні та організаційні заходи, щоб забезпечити безпеку на тому рівні, якій відповідає потенційним ризикам. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб постійно забезпечувати конфіденційність, цілісність, доступність і стійкість систем обробки й сервісів. Однак у випадку витоку конфіденційної інформації, що загрожує Вашим правам та свободам, ми готові сповістити про це відповідний наглядовий орган, а також суб’єктів захисту персональних даних. Як суб’єкт захисту персональних даних Ви маєте право подавати скарги до вищестоящих органів влади.

Права суб’єкта захисту персональних даних

ESET є суб'єктом регулювання відповідно до законів Словацької Республіки. Для Вас є чинними всі умови, визначені застосовними законами щодо захисту даних. Як суб’єкт захисту персональних даних Ви маєте такі права:

право запитувати доступ до персональних даних від ESET;

право на уточнення персональних даних у разі їх неточності (також у Вас є право доповнити неповні персональні дані);

право надіслати запит на видалення персональних даних;

право надіслати запит на обмеження обробки персональних даних;

право не погоджуватися з обробкою даних;

право подати скаргу, а також

право забезпечити можливість переносу даних.

Якщо Ви бажаєте скористатися Вашими правами як суб’єкта захисту даних або маєте питання чи застереження, надішліть нам повідомлення за такою адресою:

ESET, spol. s r.o.
Data Protection Officer
Einsteinova 24
85101 Bratislava
Slovak Republic
dpo@eset.sk