Обробка клонованих комп’ютерів

Якщо ви плануєте мати клоновані комп’ютери в мережі, де використовуватиметься ESET Secure Authentication (ESA), необхідно, щоб указані нижче атрибути були унікальними, що дозволить забезпечити захист ESA для кожного комп’ютера.

Для правильної реєстрації компонентів ESA (плагін входу в ОС Windows, плагін для віддаленого робочого стола), які обмінюються даними з Authentication Server в режимі Active Directory Integration:

Ім’я комп’ютера

SID комп’ютера

SID об’єкта AD комп’ютера

Для правильної реєстрації компонентів ESA (плагіна входу в ОС Windows, плагіна для віддаленого робочого стола), інстальованих у режимі Standalone:

Ім’я комп’ютера

Ім’я користувача API у файлі C:\ProgramData\ESET Secure Authentication\ESA.config

Для правильної реєстрації областей локальних користувачів:

Ім’я комп’ютера

SID комп’ютера

 

Щоб перевірити, що до клонованих комп’ютерів застосовані унікальні атрибути, скористайтеся інструментом SysPrep від Microsoft.

1.В інструменті SysPrep скористайтеся параметром Узагальнювати, щоб створити узагальнений образ Windows, який буде клоновано пізніше. Кожен образ налаштовується під час першого завантаження.

2.Якщо клоновані комп’ютери використовуються в домені:

a.На клонованій машині запустіть інструмент SysPrep.

b.Перезавантажте комп’ютер.

c.Підключить комп’ютер до домену.

3.Інсталюйте ESA (плагін входу в ОС Windows, плагін для віддаленого робочого стола) на кожному клонованому комп’ютері вручну або засобами GPO.