Migrace ze starého serveru na nový

ESET Remote Administrator je možné přenést ze staré ho serveru na nový několik způsoby. Záleží na vašem síťovém prostředí a požadavcích. Níže uvádíme jednotlivé scénáře:

Čistá instalace – stejná IP adresa – nová instalace ERA Serveru na stroji se stejnou IP adresou bez zachování databáze z původní instalace.

Čistá instalace – odlišná IP adresa  – nová instalace ERA Serveru na stroji se jinou IP adresou bez zachování databáze z původní instalace.

Migrace databáze – stejná IP adresa – migrace stejné verze ERA na nový server se stejnou IP adresou při zachování databáze (stejný databázový server – z MySQL na MySQL, z MSSQL na MSSQL).

Migrace databáze – odlišná IP adresa – migrace stejné verze ERA na nový server s jinou IP adresou při zachování databáze (stejný databázový server – z MySQL na MySQL, z MSSQL na MSSQL).

validation-status-icon-infoPoznámka: Proces migrace z jednoho serveru na jiný je podporován od verze 6.2.

validation-status-icon-infoPoznámka: Importovaná certifikační autorita slouží pouze pro ověření používaných certifikátů. ERA Agenti, které nainstalujete a připojíte do nového ERA serveru budou používat již certifikáty podepsané novou certifikační autoritou.

migration_of_clients_same_server