Instalace/Aktualizace

ESET Remote Administrator (ERA) je aplikace, která umožňuje spravovat bezpečnostní produkty ESET na stanicích, serverech i mobilních zařízeních z jednoho centrálního místa v síti. Prostřednictvím ESET Remote Administrator můžete vzdáleně instalovat bezpečnostní řešení ESET na zařízení, spravovat jejich konfiguraci a rychle reagovat na nové problémy a hrozby v síti.

ESET Remote Administrator neposkytuje ochranu proti škodlivému kódu, tu zajišťuje bezpečnostní produkt ESET nainstalovaný na cílovém zařízení. V závislosti na platformě se může jednat například o ESET Endpoint Security nebo ESET File Security pro Microsoft Windows Server.

ESET Remote Administrator 6 je založen na těchto principech:

1.Centrální správa celou vaši síť můžete konfigurovat i sledovat z jednoho místa,

2.Škálovatelnost – systém můžete nasadit v malých sítích stejně tak je navržen pro běh ve velkých podnikových prostředích. Snadno jej upravíte vaší rostoucí infrastruktuře.

ESET Remote Administrator podporuje novou generaci bezpečnostních produktů ESET, ale poskytuje také částečnou zpětnou kompatibilitu pro starší verze produktů.

validation-status-icon-infoPoznámka: Tato příručka popisuje veškeré možnosti instalace a obsahuje scénáře pro enterprise prostředí. Pro SMB, sítě do 250 stanic na platformě Windows, máme připravenou zjednodušenou verzi instalační příručky.

Nápověda ESET Remote Administrator vás seznámí s produktem. Doporučujeme vám nejprve prostudovat níže uvedené kapitoly a seznámit se s nejčastěji používanými součástmi ESET Remote Administrator:

Architektura ESET Remote Administrator

Migration Tool

Instalace a nasazení ERA Agenta

ESET License Administrator

Nasazení ERA Agenta prostřednictvím GPO nebo SCCM

První kroky po instalaci ESET Remote Administrator

Průvodce nastavením

Administrace