Uživatelské nastavení

K nastavení uživatelského účtu se dostanete po kliknutí na jméno účtu v pravém horním rohu konzole. V této části můžete měnit nastavení času a zobrazit si také informace o tom, z kolika zařízení jste přihlášeni.

icon_details_hoverPoznámka:

Každý uživatel webové konzole může mít nastaveno vlastní časové pásmo. Mějte na paměti, že v takovém případě se vždy časy přepočítají do nastaveného pásma, bez ohledu na to, v jakém se skutečně nachází.

Nastavení času

ESET Remote Administrator ukládá veškerá data v mezinárodním standardu času, tedy v UTC (Coordinated Universal Time). Předtím, než ERA Web Console údaje zobrazí, přepočítá je v závislosti na nastaveném časovém pásmu v systému, ze kterého k ERA Web Console přistupujete.

Pokud nechcete zobrazovat čas v lokálním čase, odškrtněte možnost Použít lokální čas prohlížeče a vyberte si časové pásmo ručně. Dále se rozhodněte, zda se má zohledňovat posun způsobený letním časem.

time_zone01

validation-status-icon-warning DŮLEŽITÉ:

V některých částech webové konzole můžete narazit na možnost použít jiné časové pásmo. Nejčastěji při vytváření podmínky spuštění, u které můžete nastavit, aby se použil lokální čas klienta, nikoli čas konzole.

time_zone02

Změny týkající se času uložíte pomocí tlačítka Uložit nastavení času.

Uložený stav uživatele

Pokud chcete obnovit uživatelské rozhraní na výchozí hodnoty (nastavení sloupců, zapamatované filtry, připnuté nabídky atp.), použijte možnost Obnovit uložený stav uživatele. Po provedení této akce se při dalším přihlášení znovu zobrazí průvodce prvotním nastavením.

reset_stored_user_data

Aktivní relace

V této části naleznete informace o aktivních relacích (kolikrát je uživatel přihlášen). K dispozici jsou tato data:

IP adresa zařízení, ze kterého je uživatel k ERA Web Console přihlášen. V závorkách je dále uvedena IP adresa stroje, na kterém běží webový server pohánějící ERA Web Console. Pokud je konzole nainstalována na stejném serveru jako ERA Server, zobrazí se 127.0.0.1.

datum a čas přihlášení

použitý jazyk ERA Web Console

active_sessions

Aktuální relace je označena štítkem Tato relace. Pokud chcete některou relaci ukončit, stačí kliknout na ikonu koše.