Získat soubor z karantény

Pomocí této úlohy můžete vzdáleně získat obsah karantény z cílové stanice.

validation-status-icon-warning DŮLEŽITÉ:

Prostřednictví této úlohy nahráváte soubor umístěný v karanténě do sdílené složky ve své síti. Proto byste měli být při použití této úlohy opatrní a používat ji s rozmyslem.

icon_section Obecné

Zadejte název úlohy, volitelně popis.

icon_section Cíl

validation-status-icon-warning DŮLEŽITÉ:

Cíl již není možné definovat při vytváření nové klientské úlohy. Dokončete vytvoření úlohy a následně vytvořte podmínku pro její spuštění.

client_task_target

icon_section Nastavení

Objekt v karanténě – vyberte objekt v karanténě, který chcete získat.

Heslo k objektu – zadejte heslo, kterým bude výsledný archiv z bezpečnostních důvodů opatřen. Mějte na paměti, že heslo se zobrazí v odpovídajícím přehledu.

Kam nahrát – zadejte umístění, do kterého chcete objekt z karantény nahrát.

Uživatelské jméno/heslo – pokud je pro přístup a zápis do zadaného umístění (síťové úložiště atp.) vyžadováno oprávnění, zadejte platné přihlašovací údaje.

icon_section Přehled

Zkontrolujte, zda parametry klientské úlohy vyhovují vašim potřebám a klikněte na tlačítko Dokončit. Po jejím vytvoření doporučujeme úloze přiřadit podmínku spuštění, prostřednictvím které definujte cíl, nad kterým chcete úlohu spustit. V opačném případě byste měli vytvořenou pouze šablonu úlohy. Pokud kliknete na tlačítko Zavřít, podmínku spuštění můžete vytvořit kdykoli později.

client_task_finish