Vrátit předchozí aktualizaci modulů

Pokud máte podezření, že aktualizace modulů bezpečnostního produktu ESET způsobuje nestabilní chování počítače (případně jste nechtěli testovací aktualizace aplikovat na všechny stanice), pomocí této úlohy můžete vrátit předchozí verzi modulů a na stanovený časový interval zakázat jejich další aktualizace.

icon_section Obecné

Zadejte název úlohy, volitelně popis.

icon_section Cíl

validation-status-icon-warning DŮLEŽITÉ:

Cíl již není možné definovat při vytváření nové klientské úlohy. Dokončete vytvoření úlohy a následně vytvořte podmínku pro její spuštění.

client_task_target

icon_section Nastavení

V této části stanovte interval, po jakou dobu chcete pozastavit aktualizace.

Akce

Povolit aktualizace – opětovně povolí aktualizace.

Vrátit předchozí aktualizace a pozastavit na – vyberte interval (24/36/48 hodin), na jakou dobu chcete aktualizace pozastavit. Při použití možnosti do odvolání buďte opatrní, představuje bezpečnostní riziko.

icon_section Přehled

Zkontrolujte, zda parametry klientské úlohy vyhovují vašim potřebám a klikněte na tlačítko Dokončit. Po jejím vytvoření doporučujeme úloze přiřadit podmínku spuštění, prostřednictvím které definujte cíl, nad kterým chcete úlohu spustit. V opačném případě byste měli vytvořenou pouze šablonu úlohy. Pokud kliknete na tlačítko Zavřít, podmínku spuštění můžete vytvořit kdykoli později.

client_task_finish