Správa šablon dynamických skupin

Všechny šablony dynamických skupin naleznete v hlavním menu na záložce Administrace > Šablony dynamických skupin. V této sekci můžete vytvořit novou šablonu a upravit stávající šablony. Pro úpravu již existující šablony klikněte na danou šablonu, případně vyberte šablonu ze seznamu a klikněte na tlačítko Upravit šablonu....

Pomocí možnosti Duplikovat vytvoříte kopii existující šablony se stejnými podmínkami. Pokud budete šablonu duplikovat, musíte zadat nový název vytvářené kopie.

validation-status-icon-warning DŮLEŽITÉ:

Od verze ESET Remote Administrator 6.5 je z důvodu změn v bezpečnostním modelu vyžadován dodatečný přístup k šablonám dynamických skupin. Všechny předdefinované šablony dynamických skupin jsou umístěny ve statické skupině Všechna zařízení a má k nim přístup standardně pouze administrátor. Pokud chcete dalším uživatelům přidělit přístup k použití těchto šablon, přesuňte je do jiné statické skupiny, případně uživatelům přidělte další oprávnění. Více informací naleznete v tomto příkladu.

admin_manage_dg_template

Kopii existující šablony dynamické skupiny můžete vytvořit také kliknutím na tlačítko Uložit jako... v průběhu její úpravy.

dg_save_as