Kontextové menu

Po kliknutí na barevný ukazatel průběhu úlohy se zobrazí kontextové menu, prostřednictvím kterého si můžete rychle zobrazit stanice, na kterých úloha doběhla, selhala atp. K dispozici máte tyto možnosti:

Zobrazit všechny,

Zobrazit naplánované,

Zobrazit běžící,

Zobrazit dokončené,

Zobrazit neúspěšné.

Po vybrání jakékoli z výše uvedených možností se zobrazí dialogové okno s historií provedení úlohy. Mějte na paměti, že v dané chvíli je aktivní filtr na stav úlohy. To znamená, že pokud si zobrazíte pouze neúspěšné provedení úlohy, uvidíte počítače, na kterých úloha selhala. Filtr můžete kdykoli změnit nebo se jednoduše vrátit na předchozí obrazovku a zobrazit si počítače vyhovující jinému filtru.

ct_drill_down

Po kliknutí na název nebo popis počítače se zobrazí kontextové menu počítače, ze kterého si můžete rychle zobrazit detaily počítače, případně na něj spustit jinou úlohu. Pokud z kontextového menu vyberete možnost Historie, zobrazíte si detailní přehled o provedení úlohy na dané klientské stanici (spuštění, průběh, chybová zpráva atp.).

ct_drill_down_history

icon_details_hoverPoznámka:

Pokud v historii provedení úlohy nevidíte žádný záznam, ujistěte se, že nemáte aktivní filtr pro časový výskyt, který by omezoval zobrazení položek na krátké časové období.