Administrace

V této části si ukážeme, jak spravovat a konfigurovat ESET Remote Administrator. Níže uvádíme odkazy na důležité kapitoly.

Prvotní kroky – doporučujeme začít v této části příručky.
ERA Web Console – seznamte se s uživatelským rozhraním pro správu ESET Remote Administrator, které je dostupné z jakékoli zařízení s internetovým prohlížečem.
Průvodce nastavením – je součástí přímo ERA Web Console a provedete vás prvotním nastavením.
Správa uživatelů – pokud bude ESET Remote Administrator využívat více uživatelů, vytvořte jim uživatelské účty nebo povolte možnost přihlášení prostřednictvím doménových účtů.
Správa licenceESET Remote Administrator 6 stejně jako nové produkty ESET využívá nový licenční systém a každý produkt musí být aktivován. Pro více informací přejděte do kapitoly Správa licence nebo online příručky ESET License Administrator.
Nástěnka je součástí ERA Web Console a na jednom místě vám poskytujete detailní informace o stavu vaší sítě. V části Administrace naleznete všechny důležité nástroje pro vzdálenou správu bezpečnostních produktů ESET.
Nasazení ERA Agenta – ERA Agent zajišťuje komunikaci mezi počítačem a serverem, musí tedy být nainstalován na každém počítači, který chcete vzdáleně spravovat.
Oznámení – nechte si zasílat upozornění na důležité události v síti nebo využijte přehledy pro získání detailních informací o své síti.
Správa mobilních zařízení – zaregistrujte a vzdáleně spravujte mobilní zařízení.