Aktivace produktu

Pomocí této úlohy vzdáleně aktivujete bezpečnostní produkt ESET nainstalovaný na zařízení. Pro vzdálenou aktivaci produktu ESET postupuje podle následujících kroků nebo tohoto článku v Databázi znalostí. Případně můžete postupovat krok za krokem podle našeho video návodu:

icon_section Obecné

Zadejte název úlohy, volitelně popis.

icon_section Cíl

validation-status-icon-warning DŮLEŽITÉ: Cíl nemůžete definovat při vytváření nové klientské úlohy. Dokončete vytvoření úlohy a následně vytvořte podmínku pro její spuštění.

client_task_target

icon_section Nastavení

Možnosti aktivace produktu – vyberte licenci, kterou chcete použít pro aktivaci produktu ESET nainstalovaného na cílovém zařízení. Pokud v seznamu nemáte žádnou licenci, přejděte do sekce Správa zařízení a licenci nejprve přidejte.

icon_section Přehled

Zkontrolujte, zda parametry klientské úlohy vyhovují vašim potřebám a klikněte na tlačítko Dokončit. Po jejím vytvoření doporučujeme úloze přiřadit podmínku spuštění, prostřednictvím které definujte cíl, nad kterým chcete úlohu spustit. V opačném případě byste měli vytvořenou pouze šablonu úlohy. Pokud kliknete na tlačítko Zavřít, podmínku spuštění můžete vytvořit kdykoli později.

client_task_finish