Hrozby

Sekce Hrozby poskytuje přehled o všech hrozbách na počítačích ve vaší síti. V levé části obrazovky je zobrazena stejná stromová skupina jako na záložce Skupiny a k dispozici jsou rovněž filtry pro rychlé nalezení počítačů, na kterých jsou nevyřešené hrozby. Vybráním možnosti Všechny typy hrozeb zobrazíte všechny hrozby na všech počítačích ve vybrané skupině.

admin_threats

Filtrování hrozeb

Zobrazené hrozby můžete podle potřeby filtrovat. Standardně se zobrazují hrozby detekované za posledních 7 dní. Kritéria filtrování může blíže specifikovat kliknutím na tlačítko Přidat filtr a zobrazit jen konkrétní typy infiltrace, případně hrozby z jednotlivých počítačů a to buď podle jejich názvu, IPv4 nebo IPv6 adresy.

Standardně jsou zobrazeny všechny typy hrozby, ale můžete filtrovat pouze antivirové hrozby nebo útoky, které zaznamenal firewall.

Volitelná kontrola

Pomocí této možnosti spustíte volitelnou kontrolu na klientovi, na kterém byla detekována hrozba.

Potlačit

Pomocí této možnosti potlačíte zobrazování dané hrozby (globálně, ne na konkrétním klientovi). Informace o dané hrozbě se nebude zobrazovat ani v přehledech. Pro potlačení zobrazování všech hrozeb z daného klienta na něj klikněte a z kontextového menu vyberte možnost Potlačit.