Přihlášení do ERA Web Console

Do ERA Web Console se přihlásíte pomocí uživatelského jména a hesla. Po zaškrtnutí možnosti Přihlásit se do domény se můžete přihlásit prostřednictvím účtu doménového uživatele, pokud máte namapovanou celou doménovou skupinu. V případě potřeby si pomocí rozbalovacího menu změňte jazyk, ve kterém chcete ERA Web Console používat. Pokud aktivujete možnost Povolit relaci ve více záložkách, můžete mít ERA Web Console otevřenou ve více záložkách svého internetového prohlížeče.

fs_login_screen

Změnit heslo / Použít jiný účet – pomocí tohoto odkazu si můžete změnit heslo, případně se vrátíte na přihlašovací obrazovku. Uživatel, který nemá přiřazené žádné oprávnění je schopen se přihlásit do ERA WebConsole, ale neuvidí žádná data.

webconsole_change_password

Prostřednictvím sad oprávnění můžete uživateli přidělit plný přístup ke všem částem ERA WebConsole, stejně tak mu umožnit data pouze číst.

Správa relace a bezpečnostní opatření

Zablokování IP adresy po neúspěšném přihlášení

Po 10 neúspěšných pokusech o přihlášení bude IP adresa na 10 minut zablokována. Toto neovlivní již existující relace.

Zablokování IP adresy používající neplatné ID relace

Pokud z jedné IP adresy přijde 15 požadavků s neplatným ID relace, IP adresa bude na 15 minut zablokována (blokovány budou všechny akce, včetně platných požadavků). Započítávány nejsou relace, jejichž platnost již vypršela – za útok není tedy považována relace, kterou máte otevřenou v prohlížeči, její platnost již vypršela, a zkusíte požadavek odeslat znovu.