Řešení problémů

Instalační balíček automaticky vytváří protokol ve složce C:\Users\%username%\AppData\Local\Temp\eset\ .

V této kapitole uvádíme přehled chybových hlášek, které se mohou zobrazit, společně s možným řešením.

 

Instalace byla přerušena (Kód chyby: WIN.1633)

architecture

Instalační balíček je pravděpodobně určen pro jinou platformu. Zkontrolujte typ operačního systému (32 nebo 64-bit) a ověřte, že je platforma (x86 nebo x64) uvedena v názvu instalačního balíčku, například ESMC_Installer_x64_cs_CZ.

 


Instalace nebyla úspěšně dokončena

malware

Pokud se instalace nezdařila, můžete použít ESET Specializovaný čistič a automaticky odstranit nejznámější infiltrace. Více informací o tomto nástroji naleznete v Databázi znalostí.

 


Nedostatek místa na disku

out_of_space

Tato chyba se zobrazí v případě, kdy na disku, vybraném pro instalaci komponent, není dostatek volného místa. Uvolněte nějaké místo a zkuste to znovu.

 


Neplatná složka

installation_invalid_folder_selected

Tato chyba se zobrazí v případě, kdy cílová složka pro instalaci komponent neexistuje nebo ji není možné vytvořit z důvodu chybějících oprávnění. Pro vyřešení problému vyberte jinou složku.

 


Tuto aplikaci není možné spustit na tomto PC

damaged_installer_file

Pro vyřešení problému si v ESMC Web Console nebo ECA Web Console vytvořte nový instalační balíček.

 


Systém Windows ochránil váš počítač

win_defender_smart_screen

Operační systém Windows zabránil z bezpečnostních důvodů spuštění instalačního balíčku. Pro jeho spuštěnu klikněte v zobrazeném dialogovém okně na Více informací a Přesto spustit.

win_defender_smart_screen_run_anyway

Pokud se tlačítko Přesto spustit, případně je stále blokováno stažení/spuštění instalačního balíčku, přejděte do Zabezpečení Windows > Řízení aplikací a prohlížečů a v části Zkontrolovat aplikace a soubory nastavte možnost Upozornit nebo Blokovat. V některých případech může být vyžadováno vypnutí rezidentní ochrany v sekci Ochrana před viry a hrozbami.

win_defender_smart_screen_settings

 


Aplikace selhala

corrupted-installer

Instalace nemůže pokračovat, protože je instalační balíček poškozen nebo nebyl kompletně stažen. Pro vyřešení problému si znovu z ESMC Web Console nebo ECA Web Console stáhněte instalační balíček.

 


Windows nemají přístup k definovanému zařízení, cestě nebo souboru

inappropriate-permissions

Tato chyba se zobrazí v případě, kdy nemáte oprávnění pro přístup k souboru, soubor byl odstraněn/přesunut, nebo jeho spuštění blokuje operační systém. Pro více informací přejděte do Databáze znalostí společnosti Microsoft.