Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Загальні

Скинути батьківський PIN-код: чотиризначний PIN-код батьків захищає налаштування програми на пристрої дитини. Він також запобігає видаленню програми ESET Parental Control for Android дитиною.

Вимагати PIN-код (доступно лише на пристрої батьків) – якщо ввімкнено, для отримання доступу до програми "Батьківський контроль" і реагування на запити дитини потрібно ввести PIN-код батьків. Увімкнення цієї функції унеможливлює використання дитиною пристрою батьків для скасування встановлених обмежень.

Надіслати звіти. Докладний звіт про дії дитини на пристрої може бути надіслано на вашу електронну пошту.

Частота: установіть частоту звітів, що надсилатимуться електронною поштою.

Анонімна статистика використання: надсилатимуться анонімні дані про програму ESET Parental Control for Android (продуктивність, робоча статистика), які дозволять нам удосконалити нашу програму і служби.

Формування звітів про аварійне завершення роботи: надсилатимуться звіти про аварійне завершення роботи програми, неналежну роботу програми й проблеми. Ці звіти допоможуть нам удосконалити програму.

Тиждень починається з. Цей параметр дозволяє вказати день початку тижня для вашого регіону (понеділок або неділя). Це налаштування впливає на вигляд календаря в розділі Обмеження за часом.