Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Керування запитами від дітей

Ваша дитина може надсилати вам запити через програму ESET Parental Control for Android, щоб отримати додатковий час на використання програм із часовими обмеженнями або доступ до заблокованих веб-сайтів і програм. Для цього дитині потрібно натиснути Запитати батьків, коли доступ до ресурсів буде заблоковано ESET Parental Control for Android.

Керувати цими запитами можна безпосередньо на пристрої дитини, на вашому пристрої або на порталі ESET HOME.

Керування запитами на пристрої дитини

Відкрити доступ до заблокованого веб-сайту можна безпосередньо на пристрої дитини. Для цього спробуйте відкрити заблокований веб-сайт або програму. Коли ESET Parental Control for Android заблокує програму, торкніться Дозволити і введіть PIN-код батьків.

Керування запитами з вашого пристрою

Запити від дитині відображаються в розділі Запит на головному home_notactive екрані програми ESET Parental Control for Android. Параметри Розблокувати й Відхилити дозволяють керувати запитами на доступ до заблокованих веб-сайтів або програм. Щоб надати додатковий час на використання програм із часовими обмеженнями, виберіть часовий інтервал і торкніться Розблокувати. Щоб відхилити запит, торкніться Відхилити.

Керування запитами з порталу ESET HOME

Увійдіть у свій обліковий запис ESET HOME і відкрийте розділ Батьківський контроль. Профіль дитини, від якої надійшов запит, буде позначено блакитним кольором. Щоб обробити запит, натисніть профіль. Щоб задовольнити запит, виберіть проміжок часу і натисніть Дозволити. Щоб відхилити запит, натисніть піктограму X.