Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Пристрої

devices_active У цьому розділі міститься огляд мобільних пристроїв, якими керує програма ESET Parental Control for Android для кожної дитини, статус цих пристроїв, а також перелік потенційних проблем, які перешкоджають оптимальному налаштуванню пристроїв.

 

ESET Parental Control for Android надає інформацію про такі статуси пристрою:

Статус акумулятора: ESET Parental Control for Android надає інформацію про рівень заряду акумулятора на пристрої вашої дитини.

Статус телефону: ESET Parental Control for Android надає інформацію про статус телефону вашої дитини (дзвінок, вібрація, беззвучний режим)

Статус відстеження: якщо пристрій вашої дитини відстежується, у програмі ESET Parental Control for Android відображатиметься піктограма Пристрій, що контролюється.

 

ESET Parental Control for Android оповіщає про наведені нижче проблеми з оптимізацією.

Програма: Увімкніть GPS, щоб програма ESET Parental Control for Android точніше визначала координати пристрою.

ESET HOME: Увімкніть GPS, щоб отримувати точніші дані про місцезнаходження пристрою.
Щоб увімкнути GPS у налаштуваннях пристрою Android, у розділі Доступ до даних про розташування виберіть параметр GPS-супутники.
 

Програма: Увімкніть служби визначення місцезнаходження від Google, щоб програма ESET Parental Control for Android точніше визначала координати пристрою.

ESET HOME: Увімкніть служби геолокації, щоб отримувати точніші дані про місцезнаходження пристрою.
Щоб увімкнути служби визначення місцезнаходження, у налаштуваннях пристрою Android виберіть Доступ до даних про розташування. Виберіть параметр Визначення місцезнаходження на основі даних Wi-Fi і мобільної мережі.
 

Програма: Увімкніть передачу мобільних даних, щоб переглядати інформацію про діяльність своєї дитини на сайті ESET HOME, навіть якщо пристрій не підключено до Wi-Fi.

ESET HOME: Увімкніть передачу мобільних даних, щоб мати змогу переглядати інформацію про дії своєї дитини, навіть якщо пристрій не підключено до Wi-Fi.
Щоб активувати передачу мобільних даних, у налаштуваннях пристрою Android виберітьМобільні мережі, а потім – Дані активовано.
 

Програма: Увімкніть синхронізацію часу, щоб дитина не могла змінювати час, виділений для ігор.

ESET HOME: Увімкніть синхронізацію часу, щоб дитина не могла змінювати час, виділений для ігор.
Щоб використовувати час мережі, у налаштуваннях пристрою Android виберіть Дата й час, а потім – Автоматична дата й час.

 

Програма: Інсталюйте Google Play, щоб увімкнути контроль пристрою в режимі реального часу (push-сповіщення) з веб-сайту ESET HOME.

ESET HOME: Сервіси Google Play можна інсталювати з магазину Google Play.

 

Програма: Призначте ESET Parental Control for Android адміністратором пристрою, щоб уникнути несанкціонованого видалення програми.

ESET HOME: Щоб програму не можна було видалити без дозволу, активуйте ESET Parental Control, увійшовши на пристрій як адміністратор.
Щоб додати ESET Parental Control for Android до списку адміністраторів пристрою, у налаштуваннях Android перейдіть до розділу Безпека > Адміністратори пристрою > Батьківський контроль і торкніться елемента Активувати.

 

Програма: Надайте модулю батьківського контролю доступ до інших програм на пристрої.

ESET HOME: Щоб увімкнути батьківський контроль, у налаштуваннях Android перейдіть до розділу Параметри доступності > Батьківський контроль і ввімкніть параметр Батьківський контроль.