ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Genel

Ebeveyn PIN'ini sıfırla – Dört haneli Ebeveyn PIN'i çocuğun cihazındaki uygulama ayarlarını korur. Ayrıca çocukların ESET Parental Control for Android ürününün yüklemesini kaldırmalarına da engel olur.

PIN gerektir - (Yalnızca ebeveyn cihazında kullanılabilir) - Etkinleştirildiğinde, Ebeveyn Kontrolü uygulamasına erişime ve çocuk isteklerine yanıt vermeye izin vermek için ebeveyn PIN'i istenir. Bu seçeneğin etkinleştirilmesi çocuğun ebeveyn ayarlarını geçersiz kılmak üzere ebeveyn cihazını kullanmasını engeller.

Rapor gönder – Çocuğunuzun aktivitelerinin ayrıntılı özetleri size e-posta ile gönderilebilir.

Sıklık – E-posta raporlarının sıklığını ayarlayın.

Anonim Kullanım İstatistikleri -ESET Parental Control for Android hakkında anonim bilgileri (performans, operasyonel istatistikler) gönderir. Bu bilgiler, uygulama ve hizmetleri iyileştirmemize yardımcı olur.

Kilitlenme Raporlaması - Uygulamayı iyileştirmemize yardımcı olmak için bize uygulama kilitlenme, bozukluklar ve sorun raporları gönderir.

Hafta şu gün başlar: – Bölgenizde haftanın Pazartesi mi yoksa Pazar günü mü başladığını belirtmek için seçeneği ayarlayın. Bu, Süre sınırlandırmaları bölümündeki takvimin görünümünü etkiler.