ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Çocuğunuzun isteklerini yönetin

Çocuğunuz size ESET Parental Control for Android uygulaması üzerinden süre kısıtlamalı uygulamalar için ek süre istekleri gönderebilir. Ayrıca ESET Parental Control for Android erişimi engellediğinde çocuğunuz Ebeveynlere sor seçeneğine dokunarak engellenen web siteleri ve uygulamalara erişim isteği de gönderebilir.

Çocuklar tarafından gönderilen istekleri doğrudan çocuğun cihazından, kendi cihazınızdan veya ESET HOME portalını kullanarak yönetebilirsiniz.

İstekleri çocuk cihazından yönetin

Çocuğunuza, doğrudan onun cihazından, engellenen bir web sitesine erişim izni verebilirsiniz. Bunun için, engellenen web sitesi veya uygulamaya erişmeye çalışın. ESET Parental Control for Android uygulamayı engellediğinde İzin ver'e dokunup ebeveyn PIN kodunuzu girin.

İstekleri cihazınızdan yönetin

Çocuğunuzun istekleri ESET Parental Control for Android uygulamasının Ana ekran home_notactive bölümünde gösterilir. Engellemeyi kaldır veya Reddet seçeneklerine dokunarak engellenen web sitelerine veya uygulamalara erişim isteklerini yönetebilirsiniz. Süre kısıtlamalı uygulamalar için ek süre isteklerini, bir zaman aralığı seçip Engellemeyi kaldır'a veya isteği reddetmek için Reddet'e dokunarak yönetebilirsiniz.

İstekleri ESET HOME portalından yönetme

ESET HOME Hesabınızda oturum açın ve Ebeveyn kontrolü bölümüne gidin. İsteği gönderen çocuğun profili mavi renkle işaretlenir. İsteğe yanıt vermek için profili tıklatın. İsteğe olumlu yanıt vermek için bir süre seçip İzin ver'i tıklatın veya isteği reddetmek için X simgesini tıklatın.