ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Çocuğun cihazındaki ayarlar

Çocuğunuzun cihazında ebeveyn ayarlarına erişmek için ESET Parental Control for Android uygulamasını açın, dişli simgesine gear_icon veya zil simgesine epca_alert dokunun ve Ebeveyn ayarları'nı seçin.


important

Ebeveyn ESET Parental Control for Android uygulamasında bir işlem yapılmasını gerektirdiğinde epca_alert dişli simgesi yerine gear_icon simgesi görüntülenir.

ESET HOME kimlik bilgilerinizi girip Enter'a dokunun. ESET Parental Control for Android ekrandayken ebeveyn ayarlarına erişebilirsiniz. ESET Parental Control for Android uygulamasından çıktıktan sonra ebeveyn koruması otomatik olarak açılır.

Bir çocuğun cihazında ESET Parental Control for Android tarafından engellenen özelliklere erişmek için ESET Parental Control for Android aracını geçici olarak devre dışı bırakın. ESET Parental Control for Android aracını devre dışı bırakmak için ESET Parental Control for Android uygulamasını açın, dişli simgesine gear_icon dokunun ve Geçici olarak devre dışı bırak'ı seçin. Geçici olarak devre dışı bırakma modu, siz ESET Parental Control for Android aracında manuel olarak yeniden etkinleştirene veya cihaz ekranını kapatana kadar devam eder.