ESET Online pomocník

Vyhľadať Slovenčina
Vyberte kapitolu

Všeobecné

Obnoviť rodičovský PIN kód – 4-číselný PIN kód chráni nastavenia aplikácie na zariadení dieťaťa pred neoprávnenými zmenami. Taktiež deťom bráni odinštalovať aplikáciu ESET Parental Control for Android zo zariadenia.

Vyžadovať PIN (dostupné iba na zariadení rodiča) – ak je táto možnosť povolená, na prístup k aplikácii rodičovskej kontroly a odpovedanie na požiadavky dieťaťa je potrebné zadať rodičovský PIN. Povolenie tejto možnosti zabráni dieťaťu použiť zariadenie rodiča a obísť rodičovské nastavenia.

Posielať reporty – podrobný sumár aktivity vášho dieťaťa si môžete nechať posielať prostredníctvom e-mailu.

Frekvencia – nastavte, ako často chcete na e-mail dostávať reporty o aktivite vášho dieťaťa.

Anonymné štatistiky o používaní aplikácie – ak je táto možnosť povolená, do spoločnosti ESET sa budú odosielať anonymné informácie o aplikácii ESET Parental Control for Android (informácie o výkone a štatistické dáta o fungovaní aplikácie), ktoré nám pomôžu ďalej vylepšovať našu aplikáciu a služby.

Správy o zlyhaní – do spoločnosti ESET sa budú odosielať správy o zlyhaní, nesprávnom fungovaní a chybách aplikácie, ktoré nám umožnia aplikáciu vylepšiť.

Začiatok týždňa – zvoľte, či týždeň vo vašom regióne začína v pondelok alebo v nedeľu. Táto voľba ovplyvní vzhľad kalendára pri nastavovaní Časových limitov.