ESET Online pomocník

Vyhľadať Slovenčina
Vyberte kapitolu

Program zvyšovania spokojnosti zákazníkov

Zapojením sa do Programu zvyšovania spokojnosti zákazníkov poskytnete spoločnosti ESET anonymné informácie týkajúce sa používania našich produktov. Podrobnejšie informácie o spracovaní údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

Váš súhlas

Zapojenie sa do tohto programu je dobrovoľné a je založené na vašom súhlase. Ak sa rozhodnete zapojiť sa do programu, vaša účasť bude pasívna, čo znamená, že nebudete musieť robiť žiadne ďalšie kroky. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť zmenou nastavení produktu. Po zrušení vášho súhlasu nebudeme môcť ďalej spracovávať vaše anonymné údaje.

Aké typy informácií zbierame?

Údaje o používaní produktu

Tieto informácie nám umožňujú získať podrobnejší prehľad o tom, ako naši zákazníci používajú naše produkty. Vďaka tomu dokážeme napríklad zistiť, ktoré funkcie sú používané najčastejšie, ktoré nastavenia používatelia upravujú alebo koľko času používatelia strávia používaním konkrétneho produktu.

Údaje o zariadeniach

Tieto informácie zozbieravame s cieľom lepšie porozumieť, kde a na akých zariadeniach sa naše produkty používajú. Medzi typické príklady patrí model zariadenia, krajina, verzia a názov operačného systému.

Diagnostické údaje pre riešenie problémov

Ide o informácie týkajúce sa problémov a chýb, ku ktorým došlo počas používania našich produktov. Môžeme napríklad zistiť, aký problém sa presne vyskytol a aké kroky k nemu viedli.

Prečo tieto informácie zbierame?

Vďaka týmto anonymným informáciám pre vás môžeme naše produkty neustále zlepšovať. Pomáha nám to zabezpečovať, aby boli naše produkty čo najviac relevantné, ľahko použiteľné a bezchybné.

Kto spravuje tieto informácie?

Spoločnosť ESET, spol. s r. o. je jediným správcom údajov zhromaždených v rámci tohto programu. Žiadne z týchto informácií nebudú poskytnuté tretím stranám.