ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Obecné

Obnovit Rodičovský PIN – čtyřmístný číselný rodičovský PIN-kód, který chrání nastavení aplikace proti neoprávněným změnám a chrání ESET Parental Control for Android před odinstalováním ze zařízení.

Vyžádat PIN Dostupné pouze na rodičovském zařízení – Pokud je aktivován, rodičovský PIN, je vyžadován k povolení přístupu do aplikace ESET Parental Control a k odpovědi na žádost dítěte. Zapnutí možnosti slouží jako ochrana pro případ, když se dítě rozhodne využít rodičovské zařízení k obejití rodičovského nastavení.

Odeslat přehledy – Detailní souhrn informací o aktivitách dítěte vám bude zaslán na váš e-mail.

Frekvence – Zde nastavte, jak často vám mají být přehledy na e-mail odesílány.

Anonymní statistiky o používání – Zapnutím této možnosti bude aplikace ESET Parental Control for Android zasílat informace o svém běhu (výkon, statistiky) a pomůže nám ve vylepšování aplikace a služeb.

Hlášení pádů aplikace – Po zapnutí bude aplikace zasílat informace o pádech, nefunkčnosti a dalších problémech, které nám pomohou ve vylepšení aplikace.

Začátek týdne – Vyberte den, kterým ve vaší zemi začíná týden (pondělí nebo neděle). Toto ovlivní vzhled kalendáře v Časovém limitu.