ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Technická podpora

Specialisté technické podpory ESET jsou vám k dispozici a poskytnou vám administrativní nebo technickou podporu související s aplikací ESET Parental Control for Android nebo dalšími produkty ESET.

Pro odeslání žádosti na technickou podporu přímo ze zařízení ťukněte v hlavním menu three_dots_menu aplikace ESET Parental Control for Android na možnost Technická podpora > Technická podpora. Následně vyplňte všechna povinná pole.

Aplikace ESET Parental Control for Android obsahuje funkci rozšířeného protokolování, která pomůže specialistům technické podpory ESET při diagnostice technických problémů. Pro zajištění podrobného protokolování aplikace se ujistěte, že je vybrána možnost Odeslat protokol aplikace (standardně zapnuta). Dotaz odešlete ťuknutím na tlačítko Odeslat. Specialisté technické podpory ESET vás budou kontaktovat na zadanou e-mailovou adresu.


important

Aplikaci není možno otevřít nebo neodpovídá

Chcete-li odeslat společnosti ESET žádost o podporu v případě, že ESET Parental Control for Android neodpovídá nebo jej nelze otevřít, přejděte ve svém zařízení s Android do Nastavení > Aplikace > Parental Control > Úložiště > Správa paměti. Ťukněte na Technická podpora a vyplňte všechna povinná pole.