Poloha locator_active

ESET Parental Control umožňuje lokalizovat zařízení vašeho dítěte využitím několika možností:

 

warning

Služby zjišťování polohy

Služba Poloha dítěte v ESET Parental Control vyžaduje na zařízení dítěte zapnutí služeb pro zjišťování polohy (GPS, Wi-Fi, mobilní služby).

Poloha – vyberte ve svém zařízení v aplikaci ESET Parental Control dítě, které chcete lokalizovat. Polohu zařízení dítěte zjistíte po ťuknutí na možnost Poloha, kterou naleznete na úvodní obrazovce aplikace ESET Parental Control.  

Zjištění polohy prostřednictvím portálu my.eset.com – přihlaste se ke svému my.eset.com účtu. Vyberte možnost Parental Control a profil dítěte, u kterého chcete zjistit polohu. Informaci o poloze zařízení naleznete v dolní části stránky v sekci Poloha dítěte. Zobrazit si můžete polohu všech zařízení dítěte, případně filtrovat jen konkrétní.

Zjištění polohy prostřednictvím SMS – prostřednictvím Rodičovských zpráv v aplikaci ESET Parental Control můžete ze svého zařízení zaslat SMS pro zjištění polohy zařízení dítěte, i když toto zařízení nemá přístup k internetu. Pro správný běh je nejprve nutné tuto funkci na zařízení dítěte nastavit. SMS příkazy mohou být zaslány pouze z telefonních čísel zadaných v ESET Parental Control, části Telefonní čísla rodičů. Pro zjištění polohy dítěte zašlete na jeho zařízení SMS začínající otazníkem (?). Zpětně obdržíte URL odkaz s polohou zařízení dítěte.

warning

SMS Funkce

Abyste v ESET Parental Control mohli používat funkci Zjištění polohy prostřednictvím SMS, je potřeba na zařízení dítěte nainstalovat aplikaci ESET SMS Tool. Funkce, které používají SMS služby, budou nadále na telefonu rodiče nedostupné.

Více informací naleznete v dokumentaci k ESET SMS Tool nebo v Databázi znalostí.