Įvadas

„ESET Parental Control for Android“ apsaugo vaikus nuo grėsmių išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Pati programa yra atskira „Android“ programa, visiškai integruota su „My ESET“ portalu, kad tėvai galėtų stebėti ir reguliuoti savo vaiko veiklą internete iš bet kurios žiniatinklio naršyklės, prisijungę prie savo „My ESET“ paskyros.

Žiniatinklio filtravimas pagal kategorijas neleidžia vaikams pasiekti netinkamo žiniatinklio turinio. Tėvų kontrolės programa nėra skirta naudoti vaikams, bet suteikia abipusio ir lankstaus bendravimo galimybę – vaikai gali prašyti leidimo pasiekti norimą turinį ir programas. Tėvai gali stebėti vaikų veiklą ir reaguoti į tokius prašymus arba iš tėvų portalo, arba iš savo „Android“ įrenginio (jei ESET Parental Control įdiegta jų įrenginyje).

Programos funkcijos:

Programų apsauga – blokavimas – leidžia tėvams būti ramiems, nes vaikai gali pasiekti tik pagal amžiaus grupę tinkamas programas. Pagal amžių netinkamos programos automatiškai užblokuojamos.

Programų apsauga – laiko apribojimai – žaidimai, bendravimas su draugais ir įgūdžių tobulinimas internete vaikui yra svarbūs, tačiau svarbi ir kita veikla šeimoje. Naudodami šią funkciją galėsite nustatyti dienos laiko limitus savo nuožiūra pasirinktoms programoms.

Žiniatinklio apsauga – leidžia vaikams naršyti žiniatinklyje nepasiekiant netinkamo turinio. Paprasčiausiai įveskite vaiko amžių ir tokios kategorijos kaip lošimai ir pornografija bus užblokuotos automatiškai.

Vaiko vietos nustatymas – kai tik panorėsite, parodys vaikų įrenginių buvimo vietą, todėl nereikės nerimauti, kur jie yra, jei pamirštų atsiųsti žinutę ar paskambinti. Buvimo vieta daugiausia nustatoma naudojant jų mobiliojo įrenginio GPS. Jei GPS duomenų nėra, gali būti nustatoma apytikslė buvimo vieta naudojant „Wi-Fi“ arba GSM tinklą.

Zonos su įspėjimais – leidžia tėvams sukurti kelias zonas. Tėvai gaus pranešimą kiekvieną kartą, kai vaikas pateks į zoną arba iš jos išeis.

Vaiko / tėvų sąrankos vedlys– padės jums nustatyti ESET Parental Control keliais paprastais veiksmais.

Tėvų portalas (parentalcontrol.eset.com) – galėsite registruotis ir gauti „My ESET“ paskyrą, kad iš kompiuterio, planšetinio kompiuterio arba išmaniojo telefono patogiai pasiektumėte savo vaiko įrenginių statistiką ir parametrus. Iš tėvų portalo galite tvarkyti taisykles, peržiūrėti ataskaitas, sužinoti apie galimas vaiko įrenginio optimizavimo problemas arba nustatyti buvimo vietą.