Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

Pomoc i obsługa

Program ESET Mail Security jest dostarczany z narzędziami i informacjami pomagającymi w rozwiązywaniu problemów, które można napotkać.

Zainstalowany produkt

Informacje o produkcie i licencji

ESET Mail Security — informacje — informacje na temat egzemplarza programu ESET Mail Security.

Rozwiązywanie problemów z produktem — Wybranie tej opcji umożliwia znalezienie rozwiązania najczęściej występujących problemów. Przed skontaktowaniem się z działem obsługi technicznej zalecamy zapoznanie się z wyświetlonymi informacjami.

Rozwiązywanie problemów z licencjami — Wybierz, aby znaleźć rozwiązania problemów z aktywacją lub zmianą licencji.

Zmień licencję — Kliknij, aby uruchomić okno aktywacji i aktywować produkt.

Strony pomocy

Otwieranie stron pomocy online programu ESET Mail Security.

Baza wiedzy

Przeszukaj bazę wiedzy ESET — baza wiedzy firmy ESET zawiera odpowiedzi na często zadawane pytania oraz zalecane rozwiązania różnych problemów. Dzięki regularnej aktualizacji przez specjalistów z firmy ESET baza wiedzy jest bardzo skutecznym narzędziem do rozwiązywania różnego rodzaju problemów.

Pomoc techniczna

Zaawansowane zapisywanie w dzienniku — Twórz zaawansowane dzienniki dla wszystkich dostępnych funkcji, aby pomóc deweloperom diagnozować i rozwiązywać problemy.

Poproś o pomoc techniczną — Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swój problem, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej.

Szczegóły dla działu pomocy technicznej — Wyświetlanie informacji szczegółowych (nazwy produktu, wersji produktu itp.) dla działu pomocy technicznej.

ESET Log Collector — ESET Log Collector jest aplikacja, która automatycznie gromadzi informacje, takie jak dane konfiguracji i dzienniki z serwera, aby pomóc w szybszym rozwiązywaniu problemów.