Cíle kontroly: ESET konzole pro vzdálenou správu

Pomocí této možnosti získáte do ESET PROTECT seznam cílů (pro volitelnou kontrolu databáze poštovních schránek a Hyper-V kontrolu), a můžete je následně použít při vytváření klientské úlohy na Kontrolu volitelných cílů. Seznam cílů bude v ESET PROTECT dostupný pouze v případě, kdy je na serveru společně s ESET Mail Security nainstalován též ESET Management Agent.

Když povolíte Generovat seznam cílů, ESET Mail Security vytvoří seznam dostupných cílů kontroly. Tento seznam je generován periodicky s přihlédnutím k stanovenému intervalu.


Poznámka

Prvotní generování seznamu cílů kontroly bude trvat polovinu intervalu, ve kterém má ESET PROTECT replikovat cíle. Například, pokud máte interval aktualizace nastaven na 60 minut, dostupné cíle v ESET PROTECT budete mít k dispozici již po 30 minutách. Pokud potřebujete získat seznam pomocí ESET PROTECT dříve, nastavte kratší interval aktualizace. Kdykoli jej následně můžete opět prodloužit.

Když ESET PROTECT spouští klientskou úlohu Kontrola serveru, bude shromažďovat seznam a budete na daném serveru vyzváni k výběru cílů kontroly pro kontrolu Hyper-V.