Kontrola Office 365 poštovních schránek

ESET Mail Security dokáže kontrolovat objekty také v Office 365 hybridních prostředích. Tato možnost je dostupná, a v produktu se zobrazí, pouze pokud máte hybridní Exchange prostředí (on-premise a cloud). Podporovány jsou oba scénáře směrování zpráv, prostřednictvím Exchange Online i on-premise instalace. Více informací naleznete v Databázi znalostí společnosti Microsoft v článku Transport routing in Exchange hybrid deployments exlink.

Vzdálené Office 365 poštovní schránky a veřejné složky zkontrolujete stejným způsobem jako tradiční schránky – prostřednictvím volitelné kontroly databáze poštovních schránek.

off365_target

Protože kontrola celé databáze by mohla ve větších prostředích nadměrně zatížit server, můžete si prostřednictvím volitelné kontroly vybrat konkrétní databáze a poštovní schránky, stejně tak určit časové období pro kontrolu a minimalizovat tak dopad kontroly na systémové prostředky. Například místo možnosti Zkontrolovat všechny zprávy vyberte Zkontrolovat zprávy změněné za posledních 7 dní.

Před spuštěním kontroly doporučujeme, v rozšířeném nastavení (dostupném po stisknutí klávesy F5 v hlavním okně programu) v sekci Server > Volitelná kontrola databáze poštovních schránek, nakonfigurovat Office 365 účet. Podrobnější informace naleznete v kapitole Databázový účet pro kontrolu.

Výsledky kontroly Office 365 poštovních schránek naleznete v hlavním okně programu na záložce Protokoly > Kontrola Office 365 poštovních schránek.