Představení

ESET Mail Security 7 pro Microsoft Exchange Server je integrované řešení, které chrání systémové poštovní schránky a schránky uživatelů před různými typy škodlivého obsahu (nejčastěji jde o přílohy e-mailových zpráv infikované červy nebo trojany, dokumenty obsahující škodlivé skripty, phishing, spam, atd.). ESET Mail Security poskytuje čtyři typy ochrany: antivirovou, antispamovou, anti-phishingovou a aplikování uživatelských pravidel. ESET Mail Security filtruje škodlivý obsah na úrovni databáze poštovních schránek, stejně tak na transportní vrstvě, tedy dříve než se dostane do schránek příjemců.

ESET Mail Security podporuje verze Microsoft Exchange Server 2007 a novější, stejně jako Microsoft Exchange Server v prostředí clusteru. V novějších verzích Microsoft Exchange Server jsou podporovány i specifické role (mailbox, hub, edge).

ESET Mail Security nechrání pouze Microsoft Exchange Server, ale zajišťuje také ochranu samotného serveru prostřednictvím rezidentní ochrany souborového systému, síťové ochrany, ochrany přístupu na web a ochrany poštovních klientů.

Ve velkých sítích můžete ESET Mail Security spravovat vzdáleně prostřednictvím ESET Security Management Center, případě můžete využít nástroje pro vzdálené monitorování a správu (RMM).