Přehled

Na záložce Přehled jsou zobrazeny informace o bezpečnosti a úrovni ochrany počítače. Dále jsou zde uvedeny informace o licenci, poslední aktualizaci detekčních modulů a statistiky ochrany souborového systému.

MONITOR_GREEN Zelená ikona a informace Maximální ochrana znamená, že je zajištěna maximální úroveň ochrany. Dále jsou zde uvedeny informace o licenci, poslední aktualizaci detekčních modulů a statistiky ochrany souborového systému.

MONITOR_RED Červená barva stavu ochrany, symbol "!" a informace Není zajištěna maximální ochrana signalizuje kritické problémy. Seznam možných stavů naleznete v kapitole Stavy ochrany.

MONITOR_ORANGE Žlutá barva stavu ochrany, symbol "i" a informace ESET vyžaduje vaši pozornost nepředstavuje kritický problém.

monitoring_status

Pokud všechny moduly pracují správně, stav ochrany je zelený. V případě, že některý z modulů nepracuje, zobrazí se červené nebo oranžové upozornění s detailními informacemi a návrhem na možné řešení problému pro obnovení maximální ochrany. Stav jednotlivých modulů můžete změnit na záložce Nastavení pomocí odpovídajících přepínačů.

V dolní části okna se zobrazují základní informace o produktu a serveru:

Verze produktu – číslo verze ESET Mail Security.

Název serveru – FQDN nebo název stroje.

Systém – podrobnosti o operačním systému.

Počítač – informace o hardwaru.

Doba od spuštění – informace o době běhu operačního systému od posledního startu.

ESET Mail Security zobrazuje informace o počtu detekovaných a chráněných poštovních schránek:

Doménových – počet schránek v doméně, do které patří daný Exchange server.

Lokálních – počet schránek dostupných na lokálním Exchange serveru, na kterém je ESET Mail Security nainstalován.

V případě, že není možné problém vyřešit, klikněte v hlavním okně programu na záložku Nápověda a podpora a zobrazte nápovědu nebo přejděte do ESET Databáze znalostí exlink. Pokud i přesto budete potřebovat pomoc, můžete odeslat dotaz na technickou podporu exlink. Specialisté technické podpory ESET vám odpoví v co nejkratším možném čase a pomohou vám s řešením problému.