Nástroje – diagnostické protokolování

Diagnostické protokoly poskytují detailní informace o běhu jednotlivých součástí ESET Mail Security a jsou užitečné při řešení potíží. Po kliknutí na ikonu ozubeného kolečka gear se zobrazí rozšířené nastavení, kde si můžete vybrat součásti, jejichž běh chcete po aktivaci této funkce protokolovat.

Po aktivování diagnostického protokolování vyberte interval, na jak dlouho chcete diagnostiku aktivovat (10 minut, 30 minut, 1 hodinu, 4 hodiny, 24 hodin, do restartu, trvale). Následně začne ESET Mail Security sbírat detailní protokoly z daných součástí.

page_setup_tools2

Pro dočasné deaktivování konkrétního modulu klikněte na zelený přepínač MODULE_ENABLED. Prosím, mějte na paměti, že tím dojde ke snížení úrovně ochrany počítače.

Pro znovu zapnutí ochrany vypnutého bezpečnostního modulu klikněte na červený přepínač MODULE_DISABLED pro znovu aktivování konkrétního modulu.

Pro přístup do detailního nastavení konkrétního modulu klikněte na ozubené kolečko icon_cogwheel.

Pomocí této možnosti můžete načíst již existující konfiguraci z .xml souboru, případně si konfiguraci uložit a zálohovat.

Pokud chcete zobrazit detailní nastavení produktu a upravit si jej, klikněte na tlačítko Rozšířená nastavení nebo stiskněte klávesu F5.