Síť

V této části naleznete součástí, které vám umožní vytvořit povolovací a blokovací pravidla pro ovlivnění síťové komunikace. Zajišťují ochranu před útoky vedenými ze vzdálených počítačů a blokují některé potenciálně nebezpečné služby.

V modulu síťové ochrany můžete zapínat a vypínat následující součásti:

Analyzuje obsah síťové komunikace a chrání vás před síťovými útoky. Dále blokuje škodlivou komunikaci.

Tato součást detekuje a blokuje komunikaci botnetu. Prostřednictvím této součásti jste schopni rychle a přesně identifikovat škodlivý kód v systému.

Kliknutím si zobrazíte seznam IP adres, které byly označeny jako zdroj útoku a komunikace z těchto adres byla dočasně zablokována.

Tento průvodce vám pomůže identifikovat problém s konektivitou způsobou součástí síťové ochrany.

Pro dočasné deaktivování konkrétního modulu klikněte na zelený přepínač MODULE_ENABLED. Prosím, mějte na paměti, že tím dojde ke snížení úrovně ochrany počítače.

Pro znovu zapnutí ochrany vypnutého bezpečnostního modulu klikněte na červený přepínač MODULE_DISABLED pro znovu aktivování konkrétního modulu.

Pro přístup do detailního nastavení konkrétního modulu klikněte na ozubené kolečko icon_cogwheel.

Pomocí této možnosti můžete načíst již existující konfiguraci z .xml souboru, případně si konfiguraci uložit a zálohovat.

Pokud chcete zobrazit detailní nastavení produktu a upravit si jej, klikněte na tlačítko Rozšířená nastavení nebo stiskněte klávesu F5.