Aktualizace naplánované úlohy

Chcete-li program aktualizovat ze dvou aktualizačních serverů, je nutné vytvořit dva různé profily aktualizace. Pokud se vám nepodaří stáhnout aktualizační soubory, program se automaticky přepne na alternativní. Tuto možnost můžete použít například pro notebooky, které jsou aktualizovány z lokálních LAN aktualizačních serverů a zároveň jsou uživatelé často přistupují k internetu. V případě neúspěšné aktualizace z hlavního profilu s nastavením pro lokální LAN, se aktualizace provede pomocí alternativního profilu nastaveného pro aktualizaci přímo ze serverů společnosti ESET.


Příklad

Níže uvedené kroky vás provedou úkolem upravit stávající Pravidelnou automatickou aktualizaci.

1.Na hlavní obrazovce Plánovač vyberte úlohu Aktualizovat s názvem Pravidelná automatická aktualizace a klikněte na tlačítko Upravit. Otevře se průvodce konfigurací.

2.Nastavení úlohy plánovače, která má být spuštěna, vyberte jednu z následujících možností časování, abyste mohli definovat, kdy má být naplánovaná úloha spuštěna.

3.Chcete-li zabránit spuštění úlohy, když je systém napájen z baterie (například UPS), klikněte na přepínač vedle položky Přeskočit úlohu při napájení z baterie.

4.Vyberte možnost Aktualizovat profil pro její provedení. Vyberte akci, která se provede v případě neprovedení úlohy z jakéhokoli důvodu.

5.Pro dokončení klikněte na tlačítko Dokončit.