Rozšířená nastavení transportu zpráv

V této části můžete upravit nastavení ochrany transportu zpráv.

Kontrolovat také zprávy odeslané důvěryhodnými nebo interními servery

Pomocí této možnosti nastavíte způsob kontroly zpráv přijímaných z důvěryhodných nebo interních serverů. Kontrola těchto zpráv je doporučena v rámci zvýšení zabezpečení, ale není nezbytná při použití vestavěného Microsoft SBS POP3 konektoru, který zprávy získává z externích POP3 serverů nebo serverů poštovních služeb (například Gmail.com, Outlook.com, Yahoo.com, gmx.dem a další). Pro více informací přejděte do kapitoly POP3 konektor a antispam. Z rozbalovacího menu si vyberte způsob ochrany. Doporučujeme ponechat výchozí nastavení (Antivirová ochrana). Nicméně vybráním možnosti Antivirová a antiphishingová ochrana nebo Antivirová, antiphishingová a antispamová ochrana zvýšíte ochranu přijímaných prostřednictvím Microsoft SBS POP3 konektoru.


Poznámka

Prostřednictvím této možnosti zapnete nebo vypnete antispamovou ochranu pro autentifikovaná a vnitřní spojení. Mějte na paměti, že zprávy přijaté z neautentifikovaných spojení budou vždy kontrolovány i přesto, že vyberte možnost Nekontrolovat.


Poznámka

Interní zprávy v rámci organizace Outlook odesílá ve formátu TNEF (Transport Neutral Encapsulation Format). Tento formát není naším antispamovým jádrem podporován. Z tohoto důvodu nebudou zprávy v tomto formátu vyhodnocovány na přítomnost SPAMu – bez ohledu na nastavení možnosti Kontrolovat také zprávy odeslané důvěryhodnými nebo interními servery.

Před kontrolou odstranit existující SCL hlavičky

Tato možnost je standardně aktivní. Pokud ji deaktivujete, ve zprávách bude ponechána Spam Confidence Level (SCL) hlavička.