Rozšířená nastavení

V rozšířeném nastavení můžete konfigurovat detailní nastavení programu a přizpůsobit si jeho chování vašim potřebám. V levé části okna se nachází následující kategorie:

Nachází se zde detailní parametry rezidentní ochrany souborového systému, skenovacího jádra ThreatSense, cloudové ochrany (ESET LiveGrid®), detekce škodlivého kódu (volitelná kontrola počítače a další možnosti kontroly), Hyper-V kontroly a součásti HIPS.

Na této záložce naleznete možnosti pro konfiguraci aktualizačních profilů (zahrnující typ aktualizace, jejich zdroj, používání proxy, detailní konfiguraci sítě a možnost pro tvorbu aktualizačního mirroru), přípustného stáří detekčního jádra a vytváření záloh aktualizací.

V této části můžete konfigurovat způsob filtrování aplikačních protokolů a definovat výjimky (na aplikace a IP adresy), možnosti pro filtrování protokolu SSL/TLS, ochranu poštovních klientů (zahrnující integraci, definování používaných portů a oznámení), ochranu přístupu na web (možnosti pro definování HTTP/HTTPS protokolů a správu URL adres) a Anti-Phishingovou ochranu.

V této části aktivujete modul pro správu výměnných médií a můžete zde konfigurovat pravidla a skupiny zařízení.

V této sekci máte přístup ke konfiguraci ESET CMD, ESET RMM, poskytovateli WMI, ESET Security Management Center cílů kontroly, oznámení na dostupnost aktualizací operačního systému Windows, sběru protokolů, proxy serveru, zasílání oznámení e-mailem, diagnostiky, clusteru, atp.

Zde naleznete možnosti pro změnu chování grafického rozhraní (GUI), potlačení stavů aplikací, zobrazování informací o licenci, nastavení hesla pro ochranu produktu, režim politiky pro spuštění eShell skriptů atp.