Úvod

ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server je integrovaným řešením, které chrání poštovní schránky uživatelů před různými typy škodlivého obsahu (nejčastěji jde o přílohy e-mailových zpráv infikované červy nebo trojany, dokumenty obsahující škodlivé skripty, phishing, spam, atd.). ESET Mail Security poskytuje tři typy ochrany: Antivirus, Antispam a aplikaci uživatelských pravidel. ESET Mail Security filtruje škodlivý obsah na úrovni poštovního serveru, dříve než se dostane do schránek klientů - příjemců e-mailu.

ESET Mail Security podporuje verze Microsoft Exchange Server 2003 a novější, stejně jako Microsoft Exchange Server v prostředí clusteru. V novějších verzích Microsoft Exchange Server (2003 a novější) jsou podporovány i specifické role (mailbox, hub, edge). Ve velkých sítích můžete ESET Mail Security spravovat vzdáleně pomocí ESET Remote Administrator.

ESET Mail Security nechrání pouze Microsoft Exchange Server, ale zajišťuje také ochranu samotného serveru prostřednictvím rezidentní ochrany, ochrany přístupu na web a ochrany poštovních klientů.