Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Огляд

ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server — це інтегроване рішення, яке захищає поштові сервери й поштові скриньки користувачів від різних типів шкідливого вмісту. Зокрема, це вкладення з електронних листів, інфіковані хробаками чи троянами, а також документи, що містять шкідливі сценарії, фішингові схеми, спам, повідомлення з підробленою адресою відправника.

ESET Mail Security забезпечує чотири типи захисту: антивірус, антиспам, захист від фішинг-атак і правила. ESET Mail Security фільтрує шкідливий вміст у базах даних поштових скриньок і на рівні передавання електронних листів, перш ніж він надійде в поштову скриньку одержувача.

ESET Mail Security підтримує Microsoft Exchange Server 2010 і новіших версій, а також Microsoft Exchange Server у кластерному середовищі. Специфічні ролі Exchange Server (поштова скринька, транспортний сервер-концентратор, сервер межового транспорту).

ESET Mail Security не тільки захищає Microsoft Exchange Server, а й надає функції захисту самого сервера (захист файлової системи в режимі реального часу, захист мережі, захист веб-доступу і захист поштового клієнта).

У великих мережах ESET PROTECT дає змогу віддалено керувати ESET Mail Security. Окрім того, ESET Mail Security дає змогу використовувати його зі сторонніми інструментами віддаленого моніторингу й керування (RMM).