ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Referral kódy


important

Důležité

Tato funkce je dostupná pouze uživatelům, kteří si stáhli ESET Mobile Security prostřednictvím Google Play a dosud neaktivovali premium verzi. Aby bylo možné používat Referral kódy, je nutné připojit zařízení k účtu ESET HOME.

Váš referral kód je unikátní sekvence znaků spárovaná s vaším zařízením. Sdílením kódů se svými přáteli můžete získat až 12 měsíců prémiové ochrany ESET Mobile Security zcela zdarma.

Pokud poskytnete kód jednomu ze svých blízkých, získáte vy i on/a prémiovou verzi řešení na 30 dní zcela zdarma. Prémiová ochrana se aktivuje, jakmile váš blízký zadá odeslaný referral kód do své aplikace. V případě, že váš blízký zatím nemá ESET Mobile Security nainstalovaný, obdrží unikátní odkaz pro stažení aplikace, která bude již předaktivovaná na 30 dní.

Trofeje reprezentují, kolik vašich kódů již přátelé použili, resp. kolik jste jich uplatnili. Za každý referral kód obdržíte na 30 dní prémiovou licenci a jednu virtuální trofej. Sdílet můžete 12 referral kódů a získat odpovídající počet bezplatných licencí. Po dosažení 12 trofejí již nebude aplikace přijímat další referral kódy a nezískáte další měsíc ochrany zdarma, ale stále můžete kódy přátelům rozesílat a věnovat jim tak prémiovou ochranu zařízení na 30 dní.

trophy_act@xxhdpi