ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Technická podpora

Specialisté technické podpory ESET jsou vám k dispozici a poskytnou vám administrativní nebo technickou podporu související s programem ESET Mobile Security nebo dalšími produkty ESET.

help-iconKontaktujte technickou podporu ESET

Pro odeslání žádosti na technickou podporu ze svého zařízení:

1.Ťukněte na hlavní obrazovce ESET Mobile Security na ikonu menu hamburger_menu (případně stiskněte tlačítko menu na svém zařízení).

2.Ťukněte na Technická podpora.

3.Opět na Technická podpora pro vytvoření požadavku.

4.Vyplňte všechna povinná pole. ESET Mobile Security obsahuje rozšířené protokolování, které je užitečné při diagnostice technických problémů.

5.Aby došlo k odeslání diagnostických dat z aplikace, ujistěte se, že je zaškrtnuta možnost Odeslat protokol aplikace (standardně zapnuta).

6.Dotaz odešlete ťuknutím na tlačítko Odeslat.

7.Specialisté technické podpory ESET vás kontaktují na zadané e-mailové adrese, resp. adrese uvedené u licence.

Pokud jste v rámci řešení problému již přeinstalovali ESET Mobile Security, diagnostické protokoly byly smazány. Z toho důvodu vám doporučujeme problém znovu vyvolat (replikovat) a teprve následně protokoly odeslat.


important

Aplikaci není možno otevřít nebo neodpovídá

Chcete-li odeslat společnosti ESET žádost o podporu v případě, že ESET Mobile Security neodpovídá nebo jej nelze otevřít, přejděte ve svém zařízení s Android do Nastavení > Aplikace >  > Úložiště > Správa paměti. Ťukněte na Technická podpora a vyplňte všechna povinná pole.