Веб-портал

ESET Mobile Security Версії 6 повністю інтегрується з модулем Захист від крадіжки на порталі my.eset.com. На цьому порталі можна відстежувати активність на пристрої, блокувати його, надсилати повідомлення тому, хто його знайшов, запускати гучну сирену чи віддалено стирати дані з пристрою.

Щоб створити обліковий запис my.eset.com, виберіть Створити новий обліковий запис і заповніть реєстраційну форму. Перевірте, чи надійшло на вказану адресу повідомлення електронної пошти з підтвердженням. Натисніть посилання в ньому, щоб активувати обліковий запис. Тепер ваш пристрій захищатимуть функції безпеки модуля "Антикрадій", якими можна керувати на порталі my.eset.com. Якщо ви вже маєте обліковий запис my.eset.com, виберіть Вхід та введіть електронну адресу й пароль. Потім можна пов’язати свій пристрій з обліковим записом my.eset.com.

Додаткову інформацію з керування функціями Захист від крадіжки на my.eset.comпорталі my.eset.com можна знайти у відповідній онлайн-довідці. Також можна вибрати Довідка у верхньому правому куті екрана.